Možnosť spolupráce

Ak hľadáte skvelé vínko do vášho podniku, ste na správnom mieste.

Našim cieľom je tvoriť dlhodobú, prospešnú spoluprácu a získať pre podnik čo najviac návštevníkov. Okrem predaja samotných vín chceme poskytnúť aj komplexný servis na dosiahnutie tohto cieľa.

Vínna karta na mieru

Vínna karta na mieru

Pre Váš podnik navrhneme a vytlačíme vínne karty na mieru s logom podniku, farebnou škálou a ponukou vín, ktorú si vyberiete. Naše vínne karty majú pri každom víne QR kód, ktorý zákazníka navedie na krátke YouTube video o danom víne.

Propagácia na sociálnych sieťach

Propagácia na sociálnych sieťach

Váš podnik budeme propagovať na našich sociálnych sieťach, kde sme veľmi aktívny a máme vyše 7000 sledovateľov. Náš fotograf príde nafotiť priestory podniku a našich vín.

Profesionálne nafotenie priestorov

Profesionálne nafotenie priestorov

Náš fotograf príde nafotiť Vaše priestory aj s našimi vínami. Tieto fotky využijeme pri propagácii na sociálnych sieťach a na našom webe.

Podpora slovenského vinárstva

Podpora slovenského vinárstva

Víno a vinohradníctvo formuje región Malých Karpát už tisícročia a túto tradíciu chceme zachovať, keďže prináša nielen hospodárske, ale i kultúrne bohatstvo a má potenciál zvýrazniť Slovensko na svetovej mape.

Našimi produktmi a aktivitami chceme ochrániť budúcnosť vinohradov, ktoré sú neustále zmršťované, prilákať nových turistov do Malých Karpát, no a v neposlednom rade priniesť zážitok zo skvelého vína.

Všetkým našim partnerom a podnikom, ktoré ponúkajú naše vína srdečne ďakujeme za to, že sa rozhodli podporovať malých slovenských vinárov.

Kontakt

V prípade záujmu či akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu.

Mgr. Branislav Pútec​ ml.

obchodný zástupca